Европска унија шаље хуманитарну помоћ у Карабах
ЕВРОПСКА унија издваја хитну хуманитарну помоћ становништву погођеном сукобом у Нагорно-Карабаху са обе стране контакт линије, саопштио је на Твитеру европски комесар за управљање кризном Јанез Ленарчич.
Фото архива
- У вези са борбеним дејствима у зони сукоба у Нагорно-Карабаху, Европска унија додељује хитну хуманитарну помоћ целокупном цивилном становништву са обе стране контакт линије - написао је он.
Дешавања у Нагорно-Карабаху пратите из минута у минут у блогу уживо КЛИКОМ ОВДЕ!
(Спутњик)
НЕВЕРОВАТНО ОТКРИЋЕ У РУМУНИЈИ: Користила камен као држач за врата, испоставило се да вреди милион евра
КАЖУ да је нечије смеће нечије благо, али комад „камена“ који је деценијама држао врата отвореним представља благо по готово свачијим стандардима.
09. 12. 2025. у 16:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)