ОВО ЈЕ НАЈОПАСНИЈИ ТРЕНУТАК ЗА ВЛАДУ САД-а: Аналитичарка изнела своје страхове и представила најгори могући сценарио

02. 10. 2020. у 10:38

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп објавио је да је позитиван на ковид-19, као и његова супруга Меланија и да иду у карантин.

ОВО ЈЕ НАЈОПАСНИЈИ ТРЕНУТАК ЗА ВЛАДУ САД-а: Аналитичарка изнела своје страхове и представила најгори могући сценарио

Фото: АП

- Вечерас смо прва дама и ја тестирани и позитивни на ковид-19 - написао је на Твитеру Трамп.

- Одмах почињемо четрнаестодневну изолацију и процес опоравка. Успећемо заједно, додао је.

Нешто раније Трамп је за Фокс Њуз рекао да је његова саветница Хоуп Хикс позитивна на ковид-19.

- Ужасно! Прва дама и ја чекамо резултате теста. У међувремену започећемо поступак карантина - написао је раније на свом Твитеру.

Аналитичарка СиЕнЕн-а: Ово је једна од најопаснијих ситуација за владу САД-а

Аналитичарка СиЕнЕн-а за националну безбедност Саманта Виноград казала је да је ово једна од најопаснијих ситуација с којом се америчка влада сусрела.

- Ово је можда најопаснији тренутак с којим се америчка влада сусрела. Трамп болује од смртоносног вируса. Цела ситуација делује као нешто што бисмо гледали у епизоди серије Домовина. Председник болује од смртоносног вируса, мора ићи у карантин - казала је.

- С обзиром на то да Трамп не носи маску, а у контакту је сваки дан с бројним људима, логично је да су други високорангирани званичници унутар национално-сигурносног апарата можда такође заражени. Америчка је влада изузетно рањива у овом тренутку - казала је.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЕПСКИ СКАНДАЛ: Испливао снимак, жреб за Светско првенство намештен!? (ВИДЕО)