ТРАМП О ПРЕДЛОГУ ЗА НОБЕЛА: На предизборном скупу споменуо споразум у Вашингтону

20. 09. 2020. у 14:19

ТРАМП је, између осталог, у суботу увече рекао да ће можда бити изабран за Нобелову награду за мир због недавно потписаног споразума између Београда и Приштине у Вашингтону.

ТРАМП О ПРЕДЛОГУ ЗА НОБЕЛА: На предизборном скупу споменуо споразум у Вашингтону

Фото: ЕПА

Он је напоменуо да очекује Нобелову награду за мир због споразума који је недавно са Београдом и Приштином потписан у Вашингтону.

Он је рекао да су га номиновали и за Нобелову награду због споразума арапских земаља и Изарела и пожалио се како то медији, које је оптужио за пристрасност, нису о томе извештавали.

На снимку можете погледати како Трамп говори о Србији и Косову од 42. минута:

Председника Сједињених Америчких Држава норвешки посланик Кристијан Тибринг-Гједе номиновао је за Нобелову награду за мир овог месеца након што је успео да потпише споразум о нормализацији економских односа између Београда и Приштине.

Он је оценио да је Трамп учинио више да се постигне мир између држава од већине других кандидата за награду за мир.

- Мислим да је направио пуно више за стварање мира између нација него многи други претходни добитници награде - рекао је за "Фокс њуз".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (2)

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!