ПОЧЕЛА НОВА РУНДА БРЕГЗИТ ПРЕГОВОРА
08. 09. 2020. у 10:39
ВЕЛИКА Британија је ушла у нову рунду преговора о трговинским условима Брегзита са ЕУ, како би се постигао договор о новим правилима којима би требало да се регулише трговинска размена која је процењена на око хиљаду милијарди долара.
Повезане вести
ЕВРОПА У КАНЏАМА ЕНЕРГЕТСКОГ ХАОСА: Несташица горива приземљује авионе, на пумпама широм ЕУ уведени „паметни” лимити!
ДОК цене нафте на светским берзама неконтролисано дивљају, Европа се суочава са најтежом кризом снабдевања у новијој историји.
08. 04. 2026. у 19:07
Најновије из рубрике
ЛАВРОВ ПОРУЧИО ЕВРОПИ: Спремни смо за разговоре, али нећемо трчати и преклињати
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров изјавио је данас да Русија не намерава да се намеће у преговарачким процесима са европским државама и да неће тражити нити "молити" за дијалог.
15. 05. 2026. у 11:18
РУСКИ ОБАВЕШТАЈЦИ УПОЗОРАВАЈУ: Украјинске службе појачале операције дестабилизације
УКРАЈИНСКЕ обавештајне службе недавно су интензивирале своје покушаје да дестабилизују руско друштво, саопштио је прес-биро Руске спољне обавештајне службе (СВР).
15. 05. 2026. у 11:17
ОВАКО БЛОКАДЕРЕ РЕШАВА ДАНСКА ПОЛИЦИЈА! То су ЕУ стандарди!
ДАНСКА полиција на најједноставнији начин решава блокадере у својој земљи.
15. 05. 2026. у 10:01
ОВО ЈЕ СТАВ СТЕЈТ ДЕПАРТМЕНТА: "Шмит одлази у правом тренутку"
ПОВЛАЧЕЊЕ Кристијана Шмита, који у Републици Српској није признат за високог представника у БиХ, "долази у правом тренутку", изјавио је портпарол америчког Стејт Департмента.
15. 05. 2026. у 09:41
"ОТКРИЛА ЈЕ ИРАНУ ТАЈНИ ПЛАН!" ФБИ нуди 200.000$ за бившег агента - била контраобавештајна официрка, сад на потерници (Фото)
ФБИ нуди награду од 200.000 долара за информације које би могле довести до хапшења Монике Вит, бивше обавештајне специјалисткиње америчког ратног ваздухопловства која је 2019. оптужена за шпијунажу у корист Ирана. Верује се да је Вит пребегла у Иран 2013. године.
15. 05. 2026. у 09:36
Коментари (0)