КОРОНА У ЛАТИНСКОЈ АМЕРИЦИ: Више од шест милиона оболелих
У ЛАТИНСКОЈ Америци, делу света који је један од највишсе погођених пандемијом, број оболелих је премашио шест милиона и наставља да расте према подацима које је Ројтерс прикупио.
Фото: ЕПА
У региону у којем је просечни дневни пораст случајева био већи од 86.000, а број преминулух већи од 2.600, укупно је заражених 6.000.005 и 237.360 преминулих.
Панаамеричка здравствена организација, регионални огранак Светске здравствене организација, упозорила је овог месеца на повећање других болести због преоптерећења здравственог система и обустављања рутинских кампања вакцинације због пандемије.
Нагора ситуација је у Бразилу, који се по броју оболелих налази на другом месту у свету, одмах после САД. У Бразилу је забележено 15 одсто случајева у свету.
У том региону се за 11 дана повећао број случајева за милион.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЈЕЗИВЕ БРОЈКЕ У ЛАТИНСКОЈ АМЕРИЦИ: Премашили Европу по броју умрлих од вируса корона
05. 08. 2020. у 07:35
БИЛ ГЕЈТС О ВАКЦИНИ И ТЕОРИЈАМА ЗАВЕРЕ: Спашавам животе, а антиваксери ме оптужују
15. 08. 2020. у 07:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)