ИЗРАЕЛ ЋЕ ПЛАТИТИ ЦЕНУ: Вођа Хезболаха запретио Тел Авиву због експлозије у Бејруту

Танјуг

14. 08. 2020. у 22:16

ЛИДЕР либанског шиитског покрета Хезболах Сајед Хасан Насралах изјавио је данас да ће та исламистичка организација сачекати резултате истраге експлозије у бејрутској луци, али је упозорио да ће Израел, ако се покаже да стоји иза ње, "платити исту цену".

ИЗРАЕЛ ЋЕ ПЛАТИТИ ЦЕНУ: Вођа Хезболаха запретио Тел Авиву због експлозије у Бејруту

Фото: ЕПА

Он је у говору на телевизији навео да постоје две теорије о томе шта је изазвало 4. августа експлозију амонијум нитрата у стоваришту у луци у Бејруту, у којој је погунуло најмање 172 људи, а 6.000 повређено.

Израел је одбацио сваку повезаност с тим инцидентом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

МИЛИЦА УЖИВА СА СВОЈИМ СИНОМ И ПАРТНЕРОМ: Кум Милице Тодоровић проговорио - У њеном дому влада радост