НИСУ ДРЖАЛИ ДИСТАНЦУ: Пуцао на мајку и дете у хотелу

Танјуг

31. 07. 2020. у 09:15

ЈЕДАН мушкарац ухапшен је након што је пуцао на мајку и сина у хотелу у Мајами Бичу на Флориди, изнервиран јер нису поштовали мере социјалног дистанцирања.

НИСУ ДРЖАЛИ ДИСТАНЦУ: Пуцао на мајку и дете у хотелу

Илустрација полиција Фото Depositos

"Не придржавате се мера социјалног дистанцирања", рекао је Даглас Маркс (47) из Мајамија, наводи се у писменом исказу, у који су локални медији имали увид.

Он је потом Вероники Пена и њеном сину, туристима који су на Флориду дошли из Новог Мексика, рекао да морају да напусте хотел, а потом извукао ватрено оружје и неколико пута запуцао у предворју хотела.

Нико није повређен у пуцњави, која се догодила у уторак увече, преноси Дејли мејл.

Један од очевидаца, који је у изјави за Локал 10 тражио да остане анониман, рекао је да је покушао да својим телом заштити туристе.

"Он је покушао да упуца девојку и дете", рекао је неименовани очевидац.

Маркс је наводно признао да је пуцао, али је детективима рекао да је то учинио јер су га пратили.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (1)

РЕНОВИРАЛИ КУЋУ У БЕЛГИЈИ ПА ПРОНАШЛИ СКЕЛЕТ: Ово је младић с Балкана који је нестао пре 20 година