НИКО НИЈЕ БЕЗБЕДАН: Украјинац оболео трећи пут од вируса корона
Становник Тернопољске области у Украјини трећи пут је оболео од вируса корона, саопштио је начелник Одељења за здравство локалне администрације.
Фото Ап
- Постоји болесник, већ трећи пут је оболео од вируса корона. Морамо да схватимо да чак и они који су прележали вирус нису безбедни и не значи да неће бити поновног оболевања - рекао је тај званичник.
У Украјини је до сада, према подацима Министарства здравља, регистровано 67.597 случајева инфекције вирусом корона, а од последица је преминуло 1.650 људи.
Оздравило је 37. 394 људи.
Препоручујемо
КРИЗНИ ШТАБ О ЕПИДЕМИЈИ: Гојазни и дијабетичари највише угрожени (ВИДЕО)
29. 07. 2020. у 15:10 >> 15:57
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Новозаражених 40, укупно оболела 432
28. 07. 2020. у 18:23
ПОТВРЂЕНО 22 НОВООБОЛЕЛИХ: У Краљеву и даље неповољна епидемиолошка ситуација
28. 07. 2020. у 18:07
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (2)