ШЕТЊА У СВЕМИРУ: Космонаути излазе из Међународне свемирске станице (ВИДЕО)
КОСМОНАУТИ 63. експедиције Међународне свемирске станице излазе у отворени свемир.
Фото: Депотзит
Излазак у отворени свемир је један од најсложенијих подухвата који изводе космонаути на Међународној свемирској станици. Циљ овог изласка је завршно унапређивање енергетског система МСС.
Спутњик вас позива да посматрате како амерички астронаути Крис Кесиди и Боб Бенкен изводе операцију за коју се планира да траје седам часова, а резултат је унапређивања система које траје већ три и по године.
rs.sputniknews.com
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (3)