КОРОНА УЗИМА МАХА: ЈАР престигла Мексико и Чиле по броју заражених
ЈУЖНОАФРИЧКА Република претекла је Мексико и Чиле по броју потврђених случајева заражених корона вирусом.
Фото Илустрација
У тој земљи је од почетка пандемије регистрован 324.221 заражен корона вирусом, што је више од половине заражених на целом афричком континенту, преноси АП.
Према подацима Министарства здравља, од почетка пандемије је реегистровано 4.669 смртних случајева повезаних са корона вирусом.
Епицентар вируса је провинција Готенг у којој се налазе велики градови Јоханесбург и Преторија.
У тој провинцији, у којој живи четвртина укупнох становништва ЈАР, од почетка пандемије је регистровано више од 117.000 случајева корона вируса.
Препоручујемо
ИСТРАЖИВАЊЕ У НЕМАЧКОЈ: Већина Немаца би и после пандемије да ради од куће
16. 07. 2020. у 18:09 >> 18:16
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)