ЖЕЛЕЗНИЧКИ саобраћај у Немачкој почео је постепено да се нормализује након вишесатног прекида изазваног кваром на дигиталном железничком радио систему ГСМ-Р, саопштила је данас немачка железничка компанија Дојче бан.

Коментари (0)