ИРАН током разговора са Сједињеним Америчким Државама у Швајцарској није преговарао о свом нуклеарном програму нити је прихватио било какве нове обавезе, изјавио је данас портпарол иранског Министарства спољних послова Есмаил Багеи за иранску новинску агенцију ИРНА.

Коментари (0)