"ТАЈ ОТПОР ЈЕ УЗАЛУДАН" Огласио се Песков - Кијев не жели да отвори пут ка мировном процесу
КИЈЕВ наставља узалудни отпор уместо да донесе одговорну одлуку и отвори пут мировном процесу, изјавио је данас Дмитриј Песков, портпарол председника Русије Владимира Путина.
Foto: Profimedia
- Кијевски режим наставља свој узалудни отпор уместо да донесе неопходну, одговорну одлуку и отвори пут за наставак мировног процеса - рекао је Песков новинарима, преносе РИА Новости.
Он је навео да руске оружане снаге настављају своје стратешке војне операције и настављају да осигуравају безбедност руских региона.
- Наше оружане снаге настављају своју специјалну војну операцију и настављају да остварују своје циљеве, као и да осигуравају безбедност руских региона - истакао је Песков.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
БУГАРСКА РЕКЛА НЕ! Француски политичар: То је катастрофа за Макрона и Фон дер Лајенову!
15. 07. 2026. у 21:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)