"НИКАДА НИЈЕ ТРАЖИО ДА СЕ СРЕТНЕ С ПУТИНОМ" Хитно се огласио Кремљ о случају Џефрија Епстајна
КРЕМЉ није добио било какве предлоге од америчког финансијера Џефрија Епстајна, укључујући и оне у вези са могућим сусретом са председником Русије Владимиром Путином. То је за RTVI изјавио портпарол председника Руске Федерације Дмитриј Песков.
Фото: Танјуг/АП
„Не“, кратко је одговорио представник Кремља на питање у вези са тим.
Како су раније пренели медији, из докумената које је објавило Министарство правде САД се, наводно, види да је скандалозно познати амерички финансијер Џефри Епстајн желео да се састане са председником Русије Владимиром Путином и да је о томе више пута писао у преписци са тадашњим генералним секретаром Савета Европе Турбјерном Јагландом.
(Спутњик)
Препоручујемо
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (1)