ТИНЕЈЏЕРИ ОПЉАЧКАЛИ ПОКЕМОН РАДЊУ: Украли картице вредне више од 100.000 долара (ВИДЕО)
У ЊУЈОРКУ је у среду увече дошло до оружане пљачке у продавници Покемон картица, што је шокирало локалну заједницу љубитеља ових колекционарских картица.
Foto: Printskrin
Тројица маскираних мушкараца упала су у продавницу "Poké Court" на Менхетну током организованог догађаја.
Према подацима полиције, нападачи су у више наврата уперили ватрено оружје у купце и продавце, а затим су чекићима разбијали изложбене витрине и узели вредне Покемон картице.
Вредност украдене робе процењује се на више од 100.000 америчких долара, укључујући ретке и скупе примерке које су колекционари и продавница пажљиво чували.
Поред тога, из продавнице је однета и готовина из касе, као и мобилни телефон једног купца.
Током инцидента нико није повређен, а осумњичени још увек нису ухваћени.
Истрага је и даље у току.
БОНУС ВИДЕО:
ЕXАТЛОН СРБИЈА: Раскол међу црвенима - Сања и Анабела се посвађале у кухињи
Препоручујемо
ИЗНЕНАДНА ПОСЕТА: Руски специјалац у Мајамију на разговорима са Американцима
11. 03. 2026. у 23:34
"ГАЂАЋЕМО СВЕ ЛУКЕ У РЕГИОНУ" Иран прети: Протерајте америчке снаге са своје територије
11. 03. 2026. у 23:13
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)