"ЕВРОПСКИ МИРОВЊАЦИ СУ МЕ ИЗНЕНАДИЛИ": Медведев о изјавама западних политичара о Русији
ЗАМЕНИК председавајућег Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев изјавио је да је изненађен „мировотворачким“ изјавама европских политичара о Русији, међу којима су немачки министар одбране Борис Писторијус и фински председник Александар Стуб.
Foto: Profimedia
„’Европски мировњаци’ су ме изненадили. Писторијус је рекао да не верује у рат између НАТО-а и Русије, а Стуб је признао да наша земља није заинтересована да напада земље Алијансе. Шта се десило? Отрежњење, или, напротив, почели су божићни празници?“, написао је Медведев на платформи Макс.
Немачки министар одбране Борис Писторијус раније је одбацио сценарио могућег напада Русије на земље НАТО-а, који низ званичника и политичара у западноевропским земљама без доказа назива реалним, а који је сама Русија више пута негирала.
(Спутњик)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)