ПУТИНУ СТИГЛО 314.000 ПИТАЊА ЗА ТРИ ДАНА: Ево шта Русе највише занима
ПРОГРАМ "Година у прегледу са Владимиром Путином" примио је до сада више од 314.000 захтева са питањима која су упућена руском председнику Владимиру Путину, преноси данас агенција РИА Новости.
Gavriil Grigorov, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP
Жене су послале 67 одсто захтева, а 33 одсто послали су мушкарци. Русе највише занимају питања везана за друштвену сферу, док је на другом месту тема војне одбране, подршка војницима и одбрани, као и руска економија.
Прикупљање питања за "Годину у прегледу са Владимиром Путином" почело је у четвртак, и наставиће се до почетка програма, који се емитује 19. децембра у 12.00 сати по московском времену.
Питања се могу послати путем четбота на националној платформи МАX, као и на друштвеној мрежи ВКонтакте, а питања ће се примати и путем веб странице москва-путину.ру и на друштвеној мрежи Однокласници.
"Година у прегледу са Владимиром Путином" је 2024. године трајала четири и по сата, током којих је руски председник одговорио на 76 питања. Ове године, директна линија ће поново бити комбинована са великом конференцијом за новинаре.
Препоручујемо
"ПРЕГОВОРИ СА САД ПОТВРДИЛИ" Косачов: Украјински сукоб одвија се по руском сценарију
23. 01. 2026. у 14:09
ВАЗАЛ БИРА ДА БУДЕ СРЕЋАН, ИЛИ: Како је Европа у Давосу признала зависност од САД
23. 01. 2026. у 12:44
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
23. 01. 2026. у 12:25
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)