БУКТИ СУКОБ У ЕУ Нови бес ка Орбану: Стали су на страну Русије, то је сада свима јасно
ИАКО већина у ЕУ жели да обезбеди средства за Украјину, Будимпешта је међу онима који се противе већој помоћи Кијеву, рекао је премијер Хрватске Андреј Пленковић.
Фото: Профимедиа
- Мађарска је годинама била, благо речено, резервисана и стала је на страну Русије у вези са целом овом ситуацијом. То је сада свима јасно - додаје премијер.
Мађарски премијер Виктор Орбан данас је у званичној посети Русији.
Препоручујемо
МЕРЦ ЗАКУКАО ЗБОГ САСТАНКА ОРБАНА И ПУТИНА: "Ништа ново, састао се без одобрења ЕУ"
28. 11. 2025. у 13:28
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)