ДРАМА У САД: Бомба у седишту демократа?

В.Н.

11. 09. 2025. у 20:41

ПОЛИЦИЈА спроводи истрагу о претњи бомбом у седишту Демократског националног комитета, рекао је извор из савезних снага за спровођење закона.

ДРАМА У САД: Бомба у седишту демократа?

Foto: Jutjub/Printskrin/ Travel Links Directory

У току је претрес зграде, али до сада није пронађен експлозив, наводе полицијске снаге, преноси Скај њуз.

Канцеларије Сената су управо примиле обавештење којим се особље обавештава да избегава седиште Сената, које се налази у Вашингтону.

У обавештењу стоји: „Молимо вас да обавестите своје особље. Капитолска полиција реагује на инцидент у седишту Демократског националног комитета (ДНЦ). Особље се моли да се не приближава полицијским активностима.“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!