ПОНОВО БУКТИ ВЕЛИКИ ПОЖАР КОД КОЧАНА: Гори фабрика, има повређених
У ОПЕРАЦИЈИ су укључене екипе из Кочана и Македонске Каменице, као и ватрогасци из Штипа.
Фото Shutterstock
Према првим извештајима најмање четири ватрогасца су повређена док су покушавала да ставе ватру под контролу у великом пожару који је синоћ избио у фабрици слаткиша Макпрогрес у Виници код Кочана у Северној Македонији.
Ватрогасци из Штипа, Кочана и Светог Николе нашли су се у драматичној ситуацији након што су се заглавили у растопљеном шећеру из фабрике у Виници познатој по бренду "Винчини" (Винцинни), преноси портал прв.мк.
Незванично, неки од повређених су били ватрогасци који су покушавали да извуку своје колеге из пламена.
Градоначелник Винице је већ затражио додатну помоћ од суседних општина у гашењу пожара.
У операцији су укључене екипе из Кочана и Македонске Каменице, као и ватрогасци из Штипа.
На лицу места су и полиција и кола хитне помоћи.
Како наводи портал, ситуација је озбиљна и борба са пламеном је још у току.
(Ало)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
УКРАЈИНА ШАЉЕ ВОЈНИКЕ У КЛАНИЦУ: Руски командант открио шта се дешава у Константиновки
11. 07. 2026. у 11:36
БРИТАНИЈА ИМА НОВОГ ЈУНАКА? Човек са кантом на глави изазвао буру пред изборе!
11. 07. 2026. у 11:35
ШЕСТ ГРАДОВА У ПЛАМЕНУ! Нови сукоб Америке и Ирана прети да прерасте у нешто веће
11. 07. 2026. у 10:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)