СУДАР АВИОНА НА АЕРОДРОМУ У МАНЧЕСТЕРУ: Објављене драматичне фотографије, сви летови заустављени (ФОТО/ВИДЕО)
ЛЕТОВИ су накратко обустављени на аеродрому у Манчестеру након што су се сударила два авиона "Easy Jet". Летелици су оштећена крила, а на друштвеним мрежама објављене су драматичне фотографије инцидента на аеродрому.
Фото: Твитер принтскрин/ BPI News
Авиони, који су летели за Париз и Гибралтар, сударили су се око 6.30 ујутро.
Тиниша Чаудри, која је била на лету за Гибралтар са својим партнером, упоредила је судар са саобраћајном несрећом.
- Осетили смо како цео авион дрхти, био је то огроман удар - рекла је она за ББЦ.
Рекла је да је "било пуно ватрогасних возила" и других екипа било на лицу места, док су путници чекали док су вршене инспекције.
"Easy Jet" наводи да је покренута хитна истрага због инцидента.
"Можемо да потврдимо да су врхови крила два авиона дошли у контакт током на аеродрому у Манчестеру. Извињавамо се путницима због кашњења летова. Безбедност наших путника и посаде је наш највећи приоритет", саопштено је из компаније.
(Гардијан)
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (0)