ПОГЛЕДАЈТЕ ДРУЖЕЊЕ ПУТИНА СА НАРОДОМ: Руски председник загрлио морнара, па поручио само једно (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин током обиласка Санкт Петербурга изашао је из аутомобила како би поразговарао са становницима и гостима града.
Фото: Телеграм принтскрин/Спутњик
Путин је том приликом обишао нову зграду научно-производног комплекса „Корабелка“ и присуствовао прослави Дана Ратне морнарице. Поздравио је морнаре поводом празника и поразговарао са ветераном Ратне морнарице. Са осмехом је објаснио да је у гомили угледао заставу Ратне морнарице СССР-а, због чега је одлучио да окрене аутомобил и приђе људима.
„Честитам празник! Срећан Дан флоте!“, рекао је председник и загрлио морнара. „Чувајте нашу Русију“, одговорио је ветеран. „Чувајте себе. Бори се против фашизма.“ На то је Путин узвратио: „Тако и радимо.“
Морнар је изразио уверење да руски народ може све.
„Али уз вашу подршку. То је важно. То нису празне речи. Подршка народа у целини, а посебно људи попут вас“, додао је председник.
(Спутњик)
Препоручујемо
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)