БОРИС ЏОНСОН ЉУТ КАО РИС: Руководство Велике Британије престало је активно да подржава Кијев

БИВШИ британски премијер Борис Џонсон изјавио је за „Телеграф“ да је узнемирен што је Лондон постао равнодушан према сукобу у Украјини.

БОРИС ЏОНСОН ЉУТ КАО РИС: Руководство Велике Британије престало је активно да подржава Кијев

Фото: Профимедиа

- Интересовање и апетит за Украјину су тренутно веома ниски. То је веома тужно - рекао је.

Према Џонсоновим речима, садашње руководство Велике Британије престало је активно да подржава Кијев – сада, како наглашава бивши премијер, Лондон више није лидер у питању војне помоћи.

Крајем маја, званична представница руског Министарства спољних послова Марија Захарова позвала је Конгрес САД да уведе санкције против Бориса Џонсона због подривања напретка у украјинском решењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)

СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)

РУСИЈА је током ноћи 6. јула покренула таласе ракета и дронова ка Кијеву и околном региону, при чему је погинуло најмање 10 људи, а најмање 56 је повређено, само неколико сати након што је председник Володимир Зеленски упозорио на још један велики напад на престоницу.

06. 07. 2026. у 07:49

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ОВДЕ ЈЕ СВЕ ПОЧЕЛО, ОВДЕ СЕ И ЗАВРШИЛО... Најбољи стрелац у историји Бразила, Нејмар, опростио се од репрезентације у сузама (ФОТО)