АМЕРИЧКИ СЕНАТОР: Прети Кини, Индији и Бразилу због сарадње са Русијом

ЗЕМЉЕ које сарађују са Русијом мораће да бирају између Москве и Вашингтона, рекао је амерички сенатор Линдзи Грем у интервјуу за Си-Би-Ес.

АМЕРИЧКИ СЕНАТОР: Прети Кини, Индији и Бразилу због сарадње са Русијом

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

-Кина, Индија, Бразил: припремите се на озбиљне последице ако наставите да пружате помоћ, изјавио је он.

Према његовим речима, земље које помажу Русији морају да изаберу између америчке економије и подршке Русији.

Он је додао да ће ускоро доћи до „преломног тренутка“ у сукобу око Украјине, што је, како је навео, повезано са наводно планираним испорукама додатног западног наоружања.

sputnikportal.rs

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

МРАК НА КРИМУ: Цео Севастопољ остао без струје, узрок је језив