ОСТАВИЛА ДЕЦУ У КОЛИМА НА 38 СТЕПЕНИ, ПА ОТИШЛА У СПА ЦЕНТАР: Дете умрло од топлотног удара у Калифорнији
ЈЕДНО дете је изгубило живот, а друго се бори за опоравак након што су пронађени онесвешћени у прегрејаном возилу на паркингу у Калифорнији, док су спољне температуре достизале 38 степени Целзијуса
FOTO: AP/Tanjug
Полиција је реаговала у поподневним сатима, око 16.40 по локалном времену, након дојаве пролазника који су приметили двоје мале деце без надзора у затвореном аутомобилу.
Одмах по доласку, службе су покушале реанимацију, али једноипогодишња беба нажалост није преживела, док је друго дете хитно пребачено у болницу и налази се у тешком стању.
Током истраге утврђено је да је мајка, двадесетогодишња Маја Хернандес, децу оставила у возилу како би отишла у спа центар.
Убрзо након доласка полиције, ухапшена је на лицу места и суочава се с озбиљним оптужбама укључујући злостављање деце и убиство из нехата.
Власти још једном подсећају на опасност остављања деце у возилу током топлих дана. Чак и када напољу није екстремно топло, затворен аутомобил се може загрејати до преко 50 степени Целзијуса за врло кратко време, што може имати фаталне последице.
(Ало)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРЕМИНУО ПЉАЧКАШ БАНКЕ ИЗ СТОКХОЛМА: Овај случај дао је име чувеном психолошком феномену
27. 06. 2025. у 07:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)