НАСТАВАК ПРЕГОВОРА КАД КАЗНЕ "АМЕРИЧКОГ АГРЕСОРА": Огласио се званичник Ирана
Иран има неопходну рационалност да започне дипломатију након што казни агресора, а уколико Сједињене Америчке Државе траже преговоре, израелски и амерички напади на Иран морају да престану, изјавио је данас неименовани ирански виши званичник.
Foto: Društvene mreže
Он је агенцији Ројтерс рекао да ће Иран наставити са одмаздом као одговор на нападе САД.
Иран је данас извео ракетни напад на америчке базе у Катару и Ираку, а након напада САД на нуклеарна постројења у Ирану.
(Танјуг)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПОНАВЉАЊЕ СЦЕНАРИЈА ИЗ 2020. ГОДИНЕ: Откривено шта Трамп не жели на Блиском истоку?
23. 06. 2025. у 21:12
ИАКО СУ "БЛИЗУ ОСТВАРЕЊА ЦИЉЕВА": Израел обавестио Иран да тежи прекиду ратних дејстава
23. 06. 2025. у 20:31
АМЕРИЧКИ БОМБАРДЕРИ КРЕНУЛИ КА ИРАНУ! Одмах почела освета због напада на војне базе САД
23. 06. 2025. у 19:44
"ДА ЛИ ЈЕ ОН ТО ЗАИСТА РЕКАО ИЛИ ЈЕ ТО САМО ПЛОД МОЈЕ МАШТЕ?" Трамп одговорио Медведеву
23. 06. 2025. у 17:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)