ТРАГЕДИЈА У ИНДИЈИ: Четири особе погинуле, 51 повређена приликом пада моста (ФОТО)

Танјуг

16. 06. 2025. у 07:55

ЧЕТИРИ особе су погинуле, а 51 је повређена након што се јуче поподне 30 година стар мост срушио услед јаке кише у граду Пуна у индијској држави Махараштра

ТРАГЕДИЈА У ИНДИЈИ: Четири особе погинуле, 51 повређена приликом пада моста (ФОТО)

AP Photo

Мост је пао у реку Индрајани док се скоро 125 туриста окупило на њему да посматрају бујање реке, преноси "Индија Тудеј".

Локални медији наводе да је мост био затворен за саобраћај због трошног стања.

AP Photo

Упркос томе, туристи су се окупили у великом броју на њему, што је, заједно са јаком воденом струјом, довело до урушавања моста.

Покренута је операција потраге и спасавања, а тимови Националних снага за реаговање у катастрофама (НДРФ), локалне полиције и окружне администрације активно су учествовали у пружању помоћи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЕПСКИ СКАНДАЛ: Испливао снимак, жреб за Светско првенство намештен!? (ВИДЕО)