ЗАВРШЕН НАПАД ИРАНА НА ИЗРАЕЛ Нетанјаху: Грађани могу да напусте склоништа
ИЗРАЕЛСКИ премијер Бенјамин Нетанјаху саопштио је да је ваздушна опасност услед напада Ирана на Израел прошла, односно, да је грађанима дозвољено да изађу из склоништа.
Фото: Amir Cohen/Pool Photo via AP
"Ирански режим никада није био слабији. Ово је прилика за ирански народ да се супротстави режиму, ми смо уз њих", рекао је Нетанјаху.
Са друге стране, израелски министар одбране Израел Кац навео је да је Иран "прешао црвене линије лансирањем ракета према израелским цивилним подручјима", наглашавајући да ће "Техеран платити високу цену".
(The Guardian)
БОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)