ПАО ПУТНИЧКИ АВИОН У ИНДИЈИ: У летелици било више од 100 путника

В. Н.

12. 06. 2025. у 10:58

АВИОН компаније Ер Индија срушио се данас при полетању на аеродрому у западном индијском граду Ахмедабаду у држави Гуџарат, јавили су локални медији, не прецизирајући да ли је било жртава.

ПАО ПУТНИЧКИ АВИОН У ИНДИЈИ: У летелици било више од 100 путника

Фото: Фото: Принтскрин/ Yanika_LitX

Авион је био на путу ка Бирмингему, рекао је извор из авијације за Ројтерс.

До пада је дошло приликом полетања авиона, јавили су телевизијски канали. 

Снимци које је објавила новинска агенција ПТИ показују запаљене остатке авиона, са густим црним димом који се диже у небо у близини аеродрома.

Више од 100 људи је било у авиону, а локални телевизијски канали објавили су снимке људи на носилима, које одвозе кола Хитне помоћи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

КАДА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НИЈЕ САМО “BUZZWORD” И ШТА ЗНАЧИ ГРАДИТИ СИСТЕМЕ КОЈИ ЗАИСТА РАДЕ