ЛАВРОВ О МАКРОНОВОМ СКАНДАЛУ: Скоро да нема политичара у Европи који нешто вреди
ГОТОВО да нема више политичара у Европи који „било шта представљају“ на међународној сцени, изјавио је руски министар спољних послова Сергеј Лавров.
Фото: Russian Foreign Ministry Press Service via AP)
Шеф руског Министарства спољних послова прокоментарисао је шамар који је француски председник Емануел Макрон добио од своје супруге Брижит, као и инцидент у возу током путовања у Кијев са другим европским лидерима.
- Као што кажу, сви живи људи, свака жива особа има своје страсти, своје хобије. Не мешам се у личне животе и верујем да политичаре треба оцењивати по њиховом политичком раду, по одлукама које доносе у сфери спољне политике, којом се и сам бавим - рекао је Лавров телевизији „Русија-1“.
- Једноставно не видим ниједног политичара који тренутно нешто представљају на међународној сцени у Европи, осим двоје или троје људи - додао је министар.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо
ЗЕЛЕНСКИ ПОТВРДИО: Ево да ли ће бити нове рунде преговора за мир у Укрјаини
01. 06. 2025. у 15:13
ПРИЈАТЕЉСТВО РУСИЈЕ И СРБИЈЕ НИКАДА ЈАЧЕ: Михаил Дегтјарјов у посети Београду
01. 06. 2025. у 14:43
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)