СТРАХОВЛАДА ВЛАДИМИРА ЗЕЛЕНСКОГ: Бројке су застрашујуће
ПОТПУКОВНИК руске Националне гарде и писац Захар Прилепин изјавио је да се у Украјини још увек налази око 13.000 политичких затвореника и цивилних заробљеника.
Фото: ЕПА
- Бројке су застрашујуће: око 13 хиљада политичких затвореника и цивилних заробљеника остаје у притвору - реако је Прилепин, пише ТАСС.
Такође је напоменуо да планира да напише књигу о догађајима из периода 2014-2025 .
Препоручујемо
ПОСТАО БРУТАЛНИ ДИКТАТОР ПОЛИЦИЈСКЕ ДРЖАВЕ: Зеленски није испунио своја обећања
21. 05. 2025. у 18:06
ПРВИ СНИМАК СА МЕСТА ЗЛОЧИНА: Убијен бивши Јануковичев саветник (ВИДЕО)
21. 05. 2025. у 12:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)