РАТ У УКРАЈИНИ: Руси чисте џеп код Торецка, наставља се офанзива код Покровска; Кијев - Русија изнела неприхватљиве захтеве (МАПА/ВИДЕО)
16. 05. 2025. у 07:19 >> 03:57
РАТ у Украјини - 1.178. дан.
Повезане вести
ОБЈАВЉЕНО СВИХ 28 ТАЧАКА СПОРАЗУМА, КИЈЕВ У ПРОБЛЕМУ: Трамп захтева да Зеленски пристане на споразум „одмах"
ПРЕМА речима високог америчког званичника, када Трамп говори о „агресивним роковима“, он мисли на чврст рок под својим условима: одмах или што је пре могуће.
20. 11. 2025. у 21:25
ЗЕЛЕНСКИ ОДУГОВЛАЧИ Бивши потпуковник СБУ: Спрема се првокација чији је циљ раскидање односа САД и Русије?
ГОВОРЕЋИ о могућности одржавања избора у Украјини у блиској будућности, Владимир Зеленски једноставно одуговлачи; Кијев можда спрема провокацију, рекао је за РИА Новости бивши потпуковник СБУ Васил Прозоров.
12. 12. 2025. у 16:23
КУПЈАНСК ЋЕ СЕ ПОНОВИТИ 60 ВОЈНИКА ЗАУЗЕЋЕ ГРАД Путин: Ако Кијев није спреман да размотри предлоге Трампа
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће се, уколико Кијев не буде спреман да разматра предлоге председника САД Доналда Трампа, догађаји попут Купјанска неизбежно понављати.
21. 11. 2025. у 20:50
ТАЈНА ИСПОРУКА УКРАЈИНИ РУШИ ПРЕГОВОРЕ? Стигле америчке ракете које мењају дубину рата и могу срушити илузију „примирја“ (ВИДЕО)
У БУЦИ изјава о „примирју“, преговорима и наводном замору од рата у Украјини, готово непримећено је прошла вест која разоткрива стварну динамику сукоба.
30. 01. 2026. у 17:11
„ГЛАВНИ ПРОБЛЕМ ЈЕ ЗЕЛЕНСКИ“ Западни медији: Политика "Да али..." и поступци Кијева главни проблем током мировних преговора
ЗАПАДНИ медији су у својим недавним извештавањима проценили поступке Владимира Зеленског.
15. 12. 2025. у 06:45
Најновије из рубрике
КРЕМЉ О ПОЛИТИЦИ НАТО Грушко: "Основни вектор усмерен на "неминован сукоб с Русијом" - Све помно пратимо, многе мере већ одобрене"
ГЛАВНИ вектор политике НАТО-а сада је усмерен ка „неминовном сукобу“ с Русијом, рекао је заменик руског министра спољних послова Александар Грушко.
30. 01. 2026. у 18:07
ЗАМЕНА ТЕЗА И ПОЛИТИЗАЦИЈА ОДНОСА: МСП одговорио Подгорици
САОПШТЕЊЕ Министарства вањских послова Црне Горе представља школски пример замене теза и покушаја увлачења билатералних односа Србије и Црне Горе у контекст дневне политике, што није и не може бити у интересу обеју страна.
30. 01. 2026. у 17:56
ИЗЛАЗ ЗА СЛУЧАЈ ОПАСНОСТИ БИО БЛОКИРАН У КЛУБУ У ШВАЈЦАРСКОЈ? Појавили се шокантни снимци, власници криве конобарицу за пожар (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК са надзорних камера пре пожара у клубу у Кран-Монтани, на којем се наводно види столица заглављена уз излаз за случај опасности и запослени који користе билијарске штапове да подупру изолациону пену.
30. 01. 2026. у 17:27
НЕМАЧКИ КОМИЧАР ПОКУШАО ДА ПОДИГНЕ АМЕРИЧКУ ЗАСТАВУ НА ГРЕНЛАНДУ Градоначелница Гренланда: То није смешно (ВИДЕО)
ГРАДОНАЧЕЛНИЦА престонице Гренланда позвала је медијске стручњаке и креаторе садржаја да се понашају одговорно након што је немачки комичар безуспешно покушао да подигне америчку заставу, што је изазвало негодовање мештана.
30. 01. 2026. у 17:25
ПРЕСУДА ПРИПАДНИЦИМА ТЗВ. ВАЉЕВСКЕ ГУПЕ: Правоснажно осуђени на укупно 111 година затвора
АПЕЛАЦИОНИ суд у Београду је потврдио првостепену пресуду и правоснажно осудио деветорицу припадника тзв. ваљевске групе на укупно 111 и по година затвора.
30. 01. 2026. у 17:22
Коментари (0)