ЏЕЈ ДИ ВЕНС О УКРАЈИНИ: Морамо да зближимо стране како бисмо постигли дугорочни мир
САД сматрају да је приближавање ставова Москве и Кијева неопходно за постизање мира у Украјини, изјавио је потпредседник САД Џеј Ди Венс.
Tanjug
Он је то рекао у интервјуу за Фокс њуз.
- Морамо да зближимо стране како бисмо постигли дугорочни мир - рекао је он.
Венс је додао да ће Вашингтон наставити да ради на овоме све док не одлучи да више не може да „напредује“.
Раније је амерички председник Доналд Трамп признао да би могао да затражи помоћ од Кине у мирном решавању сукоба у Украјини.
Препоручујемо
ПАПА СТИГАО ХЕЛИКОПТЕРОМ У МОНАКО ПА ПОРУЧИО: "Поделите своје богатство са сиромашнима"
28. 03. 2026. у 11:20
ВЕТАР ОДУВАО ПРИКОЛИЦУ КАМИОН: Начисто се преврнула - језив снимак из Хрватске (ВИДЕО)
28. 03. 2026. у 10:59
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)