НАЈМАЊЕ ДВОЈЕ МРВИХ, 12 ПОВРЕЂЕНО: Погледајте тренутак удара ракете на Пакистан (ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ двоје људи је убијено, а најмање 12 их је повређено у нападу индијске војске на насеље Котли у региону Кашмира, у оквиру напада војске Индије девет локација у Пакистану, преноси Ројтерс.
Фото: Printscreen
Портпарол војске Пакистана је рекао да је Индија извела нападе на најмање две џамије у Пакистану, додајући да напади на џамије ''очито показују приступ индијског премијера Нарендре Модија''.
Навео је да је Индија ракете испалила из сопственог ваздушног простора, као и да је погодила само цивилне циљеве, а не и места на којима се налази пакистанска војска.
Додао је да је Пакистан активирао системе противваздушне одбране и зауставио индијске летелице које су покушале да уђу у пакистански ваздушни простор.
Индијска војска саопштила је раније вечерас да је покренула нападе на девет локација у Пакистану и на подручју спорног региона Џаму и Кашмир којим управља Исламабад.
Препоручујемо
"ЗНАЛИ СМО ШТА ЋЕ СЕ ДЕСИТИ" : Огласио се Трамп након напада Индије на Пакистан
06. 05. 2025. у 23:30 >> 23:33
НАПАДНУТО ДЕВЕТ ОБЈЕКТА У ПАКИСТАНУ: Овако изгледа први ударац Индије (ВИДЕО)
06. 05. 2025. у 22:46
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)