ТРАМП УПУТИО ЧЕСТИТКУ: ''Срећан Ускрс идиотима, издајицама и деструктивном морону Бајдену''
НОВИ амерички председник Доналд Трамп послао је свету ускршњу честитку и то у свом маниру - са не претерано љубави, мало више ускличника и целом војском криминалаца.
Foto: Tanjug/AP
У поруци која више личи на гневни манифест него на благослов, главни амерички каубој пожелео је срећан празник не само својим присталицама већ и онима који воле да га мрзе. И онима које он обожава да прогони.
- Срећан Ускрс свима, укључујучи и радикалне лево настројене лудаке који се свом снагом боре и сплеткаре не би ли убице, нарко-босове, опасне затворенике, ментално оболеле, озлоглашене членове банде МС-13 и насилнике према жанема вратили у нашу земљу. Срећан Ускрс и слабашним, неспособним судијама и сужбеницима реда који допуштају да се овај злокобни напад на нашу нацију настави - напад толико насилан да никада неће бити заборављен - написао је Трамп на својој друштвеној мрежи.
- Поспани Џо Бајден је намерно пустио милионе криминалаца у нашу земљу, потпуно без провере и контроле, кроз политику отворених граница која ће ући у историју као најпогубнији чин икада извршен против Америке. Био је, убедљиво, наш НАЈГОРИ и нејнеспособнији председник - човек који није имао ама баш никакву представу о томе шта ради. Али, њему, и особи која је водила и манипулисала аутоматским потписивањем докумената (можда нашем ПРАВОМ председнику!), као и свима онима који су ПРЕВАРОМ омогућили да овај крајње деструктивни морон буде изабран на председничким изборима 2020 - свима њима упућујем, са великом љубављу, искреношћу и наклоношћу, један велики: Срећан Ускрс! - завршио је у свом стилу нови амерички дон.
(рт.рс)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)