ИНДОНЕЖАНИ СЛЕПО ВЕРОВАЛИ ГУГЛ МАПАМА ПА СЛЕТЕЛИ СА МОСТА: Пар једва преживео пад са висине од 10 метара (ВИДЕО)
ЈЕДАН Индонежанин и његов сапутник једва су преживели удес када су се аутомобилом сурвали са висине од десет метара.
Фото: Printscreen
Како се наводи на друштвеним мрежама они су слепо веровали Гугл мапама које су их упутиле да користе доницу пута која још није завршена.
На срећу, они су преживели несвакидашњу несрећу неповређени, пали су са незавршеног моста.
- Пут је одједном постао неосветљен и није било других аутомобила, а онда смо се нашли у амбису - рекао је возач.
Међутим, нејасно је да ли ће 61-годишњи мушкарац покренути судски поступак као у случају сличне несреће која се догодила у Индији прошле године.
(Телеграф)
Препоручујемо
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)