ПРИЈАВЉЕН СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС: Ево где је био епицентар

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

28. 03. 2025. у 21:44

ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 3,7 степени по Рихтеровој скали забележен је у вечерас, у петак, 28. марта 2025. године у 20,26 часова, на подручју јужне Италије, недалеко од Барија.

ПРИЈАВЉЕН СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС: Ево где је био епицентар

Фото: Новости

Према расположивим подацима, епицентар потреса лоциран је на подручју са географским координатама ширине 41.9503 и дужине 15.5135.

Хипоцентар земљотреса, према подацима Европско-медитеранског сеизмолошког центра, смештен је на дубини од приближно 4.5 километара испод површине земље.

За сада нема извештаја о материјалној штети или повређенима, а надлежне службе прате ситуацију.

Раније данас два разорна земљотреса јачине преко седам и шест степени по Рихтеровој скали погодила су Мјанмар, где је погинуло најмање 150 особа, због чега је проглашено ванредно стање. 

(Телеграф)

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)