КАКО ЈЕ ЗЕЛЕНСКИ СПУСТИО СЛУШАЛИЦУ МАКРОНУ: Зови за 20 минута... (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски није могао да разговара са француским колегом Емануелом Макроном, који га је позвао, јер је баш у том тренутку разговарао са новинарима.
Tanjug/AP Photo/Kin Cheung
Како су јавили украјински медији, током онлајн брифинга са новинарима, Зеленског је позвао Макрон. Шеф кијевског режима се јавио на телефон, рекао Макрону да тренутно разговара са медијима и обећао да ће га назвати за 15-20 минута.
После тога, Зеленски је потврдио да га је звао француски председник и додао да често овако разговара са њим, углавном једном дневно.
(sputnikportal.rs)
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)