ИНЦИДЕНТ НА ЖЕЛЕЗНИЧКОЈ СТАНИЦИ У ПАРИЗУ: Полицајци пуцали на човека који је исписивао "свастике"

ДВЕ особе су повређене на станици Гард' Остерлиц у Паризу када су полицајци пуцали на мушкарца који је исписивао кукасте крстове.

ИНЦИДЕНТ НА ЖЕЛЕЗНИЧКОЈ СТАНИЦИ У ПАРИЗУ: Полицајци пуцали на човека који је исписивао свастике

Фото: АП

Након што га је зауставило особље железничког обезбеђења, он је извукао предмет који је личио на пиштољ, за који се касније испоставило да је лажан, преноси БФМ ТВ.

Након тога полицајци су пуцали на њега и теже га повредили.

Лакше повреде задобио је пролазник, рањен рикошетом.

После инцидента на станици Остерлиц, која опслужује и приградску железницу, саобраћај је привремено био затворен.

Малопродајни простори у хали су затворени.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво