ЗАПАЛИО СЕ АВИОН СА 169 ПУТНИКА: Пожар избио у репу летелице (ВИДЕО)

ПУТНИЧКИ авион запалио се на међународном аеродрому у Бусану, у Јужној Кореји, а свих 169 путника и седам чланова посаде безбедно је евакуисано, јавила је новинска агенција Јонхап позивајући се на власти.

ЗАПАЛИО СЕ АВИОН СА 169 ПУТНИКА: Пожар избио у репу летелице (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Пожар је избио у репу авиона компаније "Ер Бусан", наводи се у извештају.

Прошло је месец дана од најсмртоносније авионске катастрофе на тлу Јужне Кореје, када се авион компаније "Џеџу ер" који је долазио из Бангкока срушио на писту аеродрома Муан када је принудно слетео без спуштеног стајног трапа.

Тада је погинуло 179 од 181 особе у авиону.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

МАЊЕ ПАПИРА, ВИШЕ ЕЛЕКТРОНСКИХ УСЛУГА: Резултати пројекта „еУправа за све“