ВЕОМА СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС: Ево где је био епицентар

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

08. 01. 2025. у 21:54

ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 5.1 степени Рихтера забележен је у среду, 8. јануара, у 21:30 часова, крај обале Чилеа.

ВЕОМА СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС: Ево где је био епицентар

Фото: Илустрација/Unsplash

Према расположивим подацима, епицентар потреса лоциран је на подручју са географским координатама ширине -23,192 и дужине -70,776.

Хипоцентар земљотреса, према подацима Европско-медитеранског сеизмолошког центра, смештен је на дубини од приближно 10 километара испод површине земље.

За сада нема извештаја о материјалној штети или повређенима, а надлежне службе прате ситуацију.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.

02. 05. 2026. у 21:42

Коментари (0)

Пошли на уранак - завршили у општини: Како је изгледало Чолино венчање 1. маја? Сви мислили да је скривена  камера