ПЕЛИКО НЕ ПОДНОСИ ЖАЛБУ: Заједно са 47 мушкараца осуђен за силовање своје бивше жене преко 200 пута

Јована Шведић

30. 12. 2024. у 13:41

ДОМИНИК Пелико, којег је француски суд осудио на 20 година затвора због тајног дрогирања и злостављања своје тадашње супруге Жизел, неће подносити жалбу на пресуду, саопштила је данас његова правна заступница Беатрис Заваро.

ПЕЛИКО НЕ ПОДНОСИ ЖАЛБУ: Заједно са 47 мушкараца осуђен за силовање своје бивше жене преко 200 пута

Tanjug

- Одлучио је да не подноси жалбу, пошто би то за њега било ново искушење и конфронтација с његовом супругом, за коју је увек говорио да му није противник - рекла је Заваро, преноси Франс ТВ.

Укупно је 51 мушкарац осуђен на затворску казну од три до 20 година, након суђења које је трајало три и по месеца, а најмање њих 15 уложило је жалбе на пресуде.

Њих 47 проглашено је кривим за силовање, двојица за покушај силовања и двојица за сексуално злостављање.

Пеликоова сада бивша супруга Жизел (72) верује да су он и други мушкарци могли да је силују више од 200 пута између 2011. и 2020. године.

Пелико је ухваћен тек након што га је полиција ухапсила јер је снимао сукње жена у локалном супермаркету и пронашла десетине хиљада фотографија и видео-снимака злостављања.

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

СЛУЧАЈНО САМ САЗНАО ДА ИМАМ ЛЕУКЕМИЈУ : Бившем водитељу Пинка живот се преко ноћи окренуо