"УХАПШЕН ЈУТЈУБЕР" Шпански медији : пратиоце учио како да направе експлозив

ШПАНСКИ јутјубер, који има више од милион пратилаца, ухапшен је под оптужбом да је преко свог канала давао инструкције за прављење експлозива, пренели су данас шпански медији.

УХАПШЕН ЈУТЈУБЕР Шпански медији : пратиоце учио како да направе експлозив

Фото Shutterstock

Ухапшени јутјубер под именом Алберто ХРом (28) емитовао је 60 туторијала у којима је детаљно описивао како се праве врсте експлозива као што је барут или бацач пламена, пренео је лист Ел Паис.

Јутјубер би на почетку својих видеа најпре тражио од својих пратилаца да се претплате на његов канал како би финансирали оно што ће им показати.

Потом би, корак по корак, описивао како да произведу експлозивне супстанце разних врста и објашњавао њихово разорно дејство.

Јутјубер је негирао оптужбе, наводи шпански лист.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО:

СКРОЛОВАЊЕ СА КРУШЕВАЦ ГЕТО - гледајте на јутјуб каналу Новости

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте