"ПРОНАЋИ ЋУ И УНИШТИЋУ ИХ СВЕ" Хитно се огласио Илон Маск, реаговала и Захарова

АМЕРИЧКИ бизнисмен Илон Маск саопштио је путем друштвене мреже да ће „пронаћи и уништити“ све оне који га оптужују за контакте са Москвом.

ПРОНАЋИ ЋУ И УНИШТИЋУ ИХ СВЕ Хитно се огласио Илон Маск, реаговала и Захарова

Профимедиа/Новости илустрација

Маск последњих година комуницирао са Русијом?

Сенатори Џек Рид и Џин Шахин навели су у писму америчком државном тужиоцу Мерику Гарланду и генералном инспектору Пентагона Роберту Сторчу да би Маск требало да буде под истрагом због медијских тврдњи да је последњих година комуницирао са неколико високих руских званичника.

Сенатори су истакли да Маск, као директор компаније, контролише милијарде долара у уговорима америчке владе и да његова потенцијална комуникација са Русијом представља ризик. Они због тога доводе у питање његову поузданост.

- Сазнаћу ко износи ове оптужбе и уништићу их. Они су само марионете. Ко је заправо ово написао и натерао ове идиоте да то потпишу - написао је Маск на Иксу.

Профимедиа/Новости илустрација

Захарова: Боље се позабавите убиством Кенедија

Портпарол руског министарства иностраних послова Марија Захарова прокоментарисала је оптужбу америчких сенатора предложила им да истраже убиство Џона Кенедија или корупцију у породици актуелног председника САД Џозефа Баједна уместо уместо што се баве везама Илона Маска са Русијом.

- Могли би да почну да истражују корупцију члана своје странке и породице Бајден због злочиначких веза са кијевским режимом и спонзорисања тероризма - написала је Захарова на Телеграму.

Она је додала да демократе такође треба да обрате пажњу и на атентат на Доналда Трампа.

(Спутник)

БОНУС ВИДЕО:

ИЛОН МАСК БИО ПРИСУТАН ТОКОМ РАЗГОВОРА ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА И ТРАМПА

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?