ДЕСЕТИНЕ МРТВИХ У ЗАТВОРУ ЛИТОРАЛ: Робијаши изазвали тежак инцидент, повређено 14 особа (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ 15 особа је погинуло, а 14 је повређено током инцидента у еквадорском затвору Литорал у Гвајакилу, саопштила је данас затворска агенција СНАИ.
Фото Pixabay free images
До погибије и рањавања је дошло током "тешких инцидената између" затвореника, наводи агенција у саопштењу објављеном на друштвеним мрежама, пренео је Ројтерс.
На стотине људи погинуло је у затворима у Еквадору последњих година, због пораста криминала за шта се окривљују нарко-банде.
(Б92)
Препоручујемо
НЕВИН У ЗАТВОРУ ПРОВЕО 58 ГОДИНА: Шеф полиције му се поклонио и извинио (ВИДЕО)
22. 10. 2024. у 09:29
И ТО ЈЕ МОГУЋЕ: Власти ове земље пуштају затворенике на слободу због гужве у затворима
20. 10. 2024. у 09:43
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)