ТРАМП ПРИЗНАО: Није требало да напустим Белу кућу

Тањуг

03. 11. 2024. у 20:00

БИВШИ председник САД и кандидат републиканаца на предстојећим председничким изборима Доналд Трамп изјавио је данас да мисли да није требало да напусти Белу кућу након што је изгубио на изборима 2020, које није признао.

ТРАМП ПРИЗНАО: Није требало да напустим Белу кућу

Фото: Танјуг/АП

- Имали смо најсигурнију границу у историји наше земље оног дана када сам отишао. Није требало да одем... - рекао је поред осталог Трамп током митинга у Лититзу у Пенсилванији, пренео је Си-Ен-Ен.

Трамп се одлучио да данас, два дана пред одржавање избора посети још једном Пенсилванију, јер је она веома важна. 

Тешко је освојити Белу кућу без Пенсилваније, која има највише електорских гласова од свих неодлучних држава, подсећа Си-Ен-Ен.

Пенсилванија са 19 електорских гласова је једна од држава коју највише посећују кандидати за председника.

Била је то једна од последњих држава која је саопштила резултате гласања 2020. године, четири дана након избора.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Најзгоднија преваранткиња 21. века донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...