АГЕНЦИЈА ВАФА: Најмање 20 цивила погинуло, десетине рањено у израелском нападу на Беит Лахију

Танјуг

25. 10. 2024. у 15:23

НАЈМАЊЕ 20 цивила је данас погинуло, на десетине је рањено у израелском гранатирању две куће у граду Беит Лахија у северном делу Појаса Газе.

АГЕНЦИЈА ВАФА: Најмање 20 цивила погинуло, десетине рањено у израелском нападу на Беит Лахију

Фото ИДФ

Током сукоба Израела и Хамаса у Појасу Газе од 7. октобра 2023. године до сада је погинуло 42.874 цивила, а повређене су 100.544 особе, углавном деце и жена, навела је агенција.

Хиљаде људи се воде као нестали јер се спасилачки тимови суочавају са огромним потешкоћама да дођу до угрожених због континуираних израелских напада и огромне количине рушевина.

БОНУС ВИДЕО: ОКРШАЈ У ЦРВЕНОМ МОРУ: Хути напали танкер са нафтом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

КАЛАТЕС ПОКОПАО ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!