ПОРТПАРОЛ ИДФ: Нема додатних претњи из Ирана, овај напад ће имати последице (ВИДЕО)

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

01. 10. 2024. у 20:30 >> 20:43

ПОРТПАРОЛ Израелских одбрамбених снага (ИДФ) Данијел Хагари изјавио је, након вечерашњег ракетног напада Ирана на Израел, да тренутно нема додатних претњи према Израелу из Ирана, што указује да је ракетни напад завршен.

ПОРТПАРОЛ ИДФ: Нема додатних претњи из Ирана, овај напад ће имати последице (ВИДЕО)

Фото ИДФ

Становници су недавно обавештени да могу напустити склоништа за сат времена, преноси Тајмс оф Израел.

-Током одбране извели смо доста пресретања. Постоје одређени удари у центру и областима на југу земље, рекао је Хагари.

Према његовим речима, за сада нема информација да је било жртава.

Хагари је истакао да ће Израел одговорити на ирански ракетни напад.

-Ми смо у појачаној приправности, заштитиц́емо грађане Израела. Ова (ракетна) ватра ц́е имати последице. Имамо планове и деловац́емо у време и на месту које изаберемо, рекао је он.

Како је претходно јавио израелски Војни радио, из Ирана је на Израел вечерас лансирано готово 200 ракета.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

РУСИЈА У НЕВЕРИЦИ: УЕФА јој напрасно послала милионе евра, радује се и Србија!