ИДФ САОПШТИО: Завршен широк талас напада на командне просторије Хезболаха широм Либана
ИЗРАЕЛСКА војска (ИДФ) је саопштила данас да је завршен широк талас напада на командне просторије Хезболаха широм Либана.
Фото ИДФ
Десетине борбених авиона учествовало је у нападима, погодивши око 120 локација Хезболаха у јужном Либану и дубоко у земљи, наводи ИДФ.
-Мете су укључивале командне собе које су припадале различитим јединицама Хезболаха и друге објекте у којима су оперативци планирали да изврше нападе, наводи војска.
ИДФ тврди да ови напади представљају "значајан ударац" команди Хезболаха.
Министарство здравља Либана саопштило је да су израелском нападу на град Аин ал-Делб на југу земље погинуле 32 особе. У саопштењу се додаје да је у израелским нападима до сада погинуло 77 људи, док војни авиони настављају непрекидно бомбардовање широм земље, укључујући и предграђа главног града Бејрута, преноси Ал Џазира
Танјуг
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо
ЈЕМЕН У ПЛАМЕНУ: Снимци ваздушних напада Израела на Хуте, гори лука у Ел Худаиди (ВИДЕО)
29. 09. 2024. у 18:25
ТОТАЛНА ЕСКАЛАЦИЈА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Израел напао Јемен, настављени напади на Либан
29. 09. 2024. у 17:10 >> 17:30
АМЕРИЧКА ВОЈСКА СЕ СПРЕМА ЗА НАПАД ИРАНА! Огласио се Пентагон: Брзо ћемо одговорити
29. 09. 2024. у 16:08
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)