''МИ СМО РЕАЛИСТИ И ВЕРУЈЕМО ДА ОВО НИЈЕ НАШ РАТ'': Мађарска изнела свој став по питању Украјине
30. 08. 2024. у 23:46
ТИМ мађарског премијера Виктора Орбана рачуна на америчко-руско помирење и успостављање сарадње, без обзира на резултате америчких избора, изјавио је политички директор и близак саветник премијера, Балаш Орбан.
Повезане вести
ЗЕЛЕНСКИ ЗА 24 САТА ДВА ПУТА СТРАВИЧНО УВРЕДИО ОРБАНА: Лидер Украјине не намерава да стане, Рафална паљба увреда из Кијева
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски поново је јавно увредио премијера Мађарске Виктора Орбана током Минхенске безбедносне конференције, пренели су европски медији.
15. 02. 2026. у 10:01
СИЈАРТО ПОБЕСНЕО - КИЈЕВ ПРЕКИНУО ДОТОК НАФТЕ: Зеленски блокадом „Дружбе“ доказао да је непријатељ Мађарске!
УКРАЈИНА је блокирала испоруку нафте из Русије у Мађарску преко нафтовода „Дружба“ с циљем да створи потешкоће мађарској влади пред парламентарне изборе, изјавио је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто.
13. 02. 2026. у 13:31
ЕУ СЕ СПРЕМА ДА ОТКЛОНИ СМЕТЊУ: Ако Орбан остане при своме, играће на "Трампову карту" или одузети Мађарској право гласа
ЕУ КУЈЕ план без преседана који би могао дати Украјини делимично чланство у блоку већ следеће године, док Брисел покушава да учврсти позицију земље у Европи и да је одвоји од Москве, према речима 10 званичника и дипломата.
10. 02. 2026. у 08:44
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ОРБАНА: То би значило директан рат са Русијом
МАЂАРСКА се противи слању европских трупа у Украјину, јер би то довело до директног сукоба са Русијом, написао је мађарски премијер Виктор Орбан на друштвеним мрежама.
07. 02. 2026. у 15:43
"РАЗГОВАРАЈУ ИЗА ЛЕЂА УКРАЈИНЕ" Зеленски бесан због споразума између Русије и САД
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да Русија покушава да закључи билатерални споразум са Сједињеним Америчким Државама о обнављању економске сарадње између две земље.
07. 02. 2026. у 15:33
Најновије из рубрике
Директор истресао МИЛИОНЕ пред раднике и поделио: "Знам да се мучите са кредитима, узмите колико можете" (ВИДЕО)
ПОСТОЈЕ и такви случајеви...
26. 02. 2026. у 18:42
ЗЕЛЕНСКИ У ПРОБЛЕМУ Амерички медији: Кијев губи сукоб, мораће да прихвати компромисни мир
УКРАЈИНА губи сукоб са Русијом, па Кијев мора да прихвати „компромисни мир“ и територијалне уступке, пише амерички лист Форин Аферс.
26. 02. 2026. у 18:15
ИСТОРИЈСКИ ПРЕОКРЕТ: Више људи напустило САД него што се доселило
БРОЈ људи који су напустили Сједињене Америчке Државе 2025. године први пут је премашио број оних који су се у њих доселили још од времена Велике депресије (1929–1939), пише лист Волстрит џурнал (WSJ), позивајући се на сопствене податке и анализе Института Брукингс.
26. 02. 2026. у 18:05
РУСКИ МЕДИЈИ: Делегација Москве стигла у хотел у Женеви на разговоре са представницима САД
СПЕЦИЈАЛНИ представник руског председника и директор Руског фонда за директна улагања Кирил Дмитријев стигао је у хотел у Женеви, где се очекује да ће одржати разговори руске делегације са америчком страном, преносе руски медији.
26. 02. 2026. у 17:52
ОДЛУКА SPACEX-A ДА ПРЕКИНЕ ПРИСТУП STARLINK-У ИЗАЗВАЛА ХАОС МЕЂУ РУСКИМ СНАГАМА "Остали нам само радио-апарати и голубови"
Одлука компаније SpaceX да почетком овог месеца искључи приступ својим интернет терминалима сателита Starlink изазвала је хаос међу руским снагама, које се све више ослањају на технологију компаније Илона Маска како би одржале окупацију Украјине.
26. 02. 2026. у 17:43
Коментари (0)